پادکست فینمگ با سناریو و اجرایی جذاب و طنزگونه به بیان مسائل اقتصادی و اخبار گذشته و حال به صورت داستانی می‌پردازد. محتوای جذاب که نشان از نویسنده‌ای قوی دارد به همراه اجرایی طنز و تکنیک‌های ساخت پادکست قوی، موسیقی و صدای مناسب همگی مجموعه پادکست کوتاه فینمگ را همانطور که از نامش پیداست، به مجله ای قوی بدل کرده است.
با کمی دقت به محتوای پادکست فینمگ شما می‌توانید مسائل آموزشی با محوریت مسائل مالی و اقتصادی را نیز مابین داستان‌های طنز این مجموعه فرابگیرید. نقطه قوت اصلی این پادکست همین بیان ساده و طنز گونه‌ی مسائل است که می‌تواند برای مخاطبین پادکست و رادیو و علاقمند به حوزه‌ی مالی جذاب باشد. شاید همین فرآیند آموزش در کنار طنز است که با وجود تعداد کم اپیزودها توانسته مخاطبین زیادی را به خود جلب کرده و آموزش مناسبی برای آنها فراهم کند.

پادکست فینمگ بخش شنیداری سایتی با همین نام است که شما در اینجا می‌توانید بیشتر درباره آن بخوانید. مدتی است که این تهیه‌کنندگان این پادکست اپیزود جدیدی تولید نکرده‌اند اما امیدواریم این مجموعه‌ی خلاق به فعالیت مفید خود در این زمینه ادامه دهد. این مجموعه پادکست را می‌توانید با جستجو در اپ‌های پادگیر و یا لینکی که برای شما در جدول زیر قرار داده‌ایم گوش بدهید و دقایقی را از طنز و مفاهیم آموزشی لابه‌لای آن لذت ببرید. همچنین برای مشاهده پادکست‌های مشابه  می‌توانید به صفحه آرشیو پادکست‌های حوزه سرمایه گذاری مراجعه کنید.

اطلاعات پادکست
سال انتشار2019
دوره انتشار30 روز
مدت زمان هر اپیزود10 دقیقه
نوع پادکستپادکست تک‌نفره , پادکست قصه گو
تعداد اپیزودکمتر از 10 اپیزود
لینک پادکستپادکست فینمگ