معرفی پادکست فراچارت

پادکست فراچارت که یکی از بخش‌های سایت جامع فراچارت است که پیش‌تر در این لینک به معرفی آن پرداخته‌ایم. این پادکست بیشتر به عنوان منبع صوتی سایت معرفی شده تا پادکستی که قواعد و تعریف پادکست در آن رعایت شده باشد. مجموعه پادکست‌های آپلود شده در این کانال به سه بخش نمایشنامه‌های صوتی آموزش بورس، مجموعه صوتی مصاحبه با معامله‌گران موفق و کتاب صوتی فارسی هفت گناه کشنده در معامله گری تقسیم می‌شود. مجموعه اول شامل نمایشنامه‌های کوتاه دو دقیقه‌ای است که به صورت نمایشی سعی در آموزش مفاهیم ساده‌ی بورس و بازار بورس به مخاطبین دارد. این مجموعه شامل ۸۸ قسمت است و به دلیل طنزهای به کار رفته و نوع اجرای نمایشی بسیار می‌تواند برای مخاطبین جذاب باشد. اما همانطور که ذکر شد نمی‌توان نام آن را پادکست گذاشت بلکه مجموعه فایل صوتی هستند.

مجموعه‌ی دوم که شامل مصاحبه با معامله گران موفق است یک مجموعه پادکست به زبان انگلیسی در ۸۳ قسمت است. در این مجموعه که در پادکست فراچارت جمع‌آوری و بازنشر شده است آرون فایفیلد ۲۵ ساله مصاحبه‌هایی با جمعی از بزرگترین معامله‌گران انجام داده است و تجربیات و نکات بسیار جالبی را به اشتراک گذاشته است. خود او نیز توضیح می‌دهد که چگونه معامله‌گری را شروع کرده و در این مسیر چه مراحلی را گذرانده است. هدف اصلی او از ساخت این مجموعه پادکست و مصاحبه با معامله‌گران گسترش دایره ارتباطی با افرادی که مانند خودش در این زمینه فعالیت می‌کنند، کمک به دیگران و امید دادن به آن‌ها در این مسیر و همچنین پیشرفت در ساختن پادکست و شناختن و ارتباط گرفتن با معامله گران بسیار موفق و همکاری با آن‌هاست.

اگر مهارت خوبی در زبان انگلیسی دارید و یا در حال تمرین شنیداری زبان هستید و به زمینه‌ی بازارهای مالی نیز علاقه مندید به شما پیشنهاد می‌کنیم این مجموعه از پادکست فراچارت را بشنوید. در بخش سوم این پادکست نیز کتاب صوتی هفت گناه کشنده در معامله گری که نوشته‌ی خانم روزولت است با ترجمه‌ی آقای رضا اناری قرار داده شده است.ِ

اطلاعات پادکست
سال انتشار2016
مدت زمان هر اپیزود2 دقیقه
نوع پادکستپادکست قصه گو داستانی
تعداد اپیزودبین 50 تا 100 اپیزود
لینک پادکستپادکست فراچارت