معرفی

سایت اقتصاد آنلاین از برترین سایت های خبری در حوزه ی اقتصاد و تجارت و بازارهای مالی ایران و جهان است. در این سایت سعی شده که اخبار به روز و لحظه به لحظه با وسواس در صحت آنها انتخاب شوند و هیچگونه جهت گیری جناحی درانتقال اخبار وجود نداشته باشد. اگر به دنبال راه اندازی کسب و کار، سرمایه گذاری یا فعالیت در حوزه های اقتصادی هستید، دنبال کردن اخبار این سایت را توصیه می کنیم.

بخش های سایت

صفحه نخست: در صفحه اصلی سایت اخباری جامع و اجمالی از داغ ترین خبرهای صنعت و تجارت، اقتصاد، بازارهای مالی ایران و سراسر دنیا به چشم می خورد.

اقتصاد کلان: در این قسمت اخبار مربوط به اخبار اقتصادی کلان اعم از تاثیر اتفاقات طبیعی بر اقتصاد دنیا، طرح های دولتی، نرخ بیکاری و… در اختیار مخاطبان قرار می گیرد. همچنین سایت اقتصاد آنلاین برای کسانی که  فرصت خواندن اخبار را ندارند پادکست عصرگاهی در این قسمت تعبیه کرده است که می توانند در پادکست اقتصاد آنلاین اقتصاد آنلاین از آن استفاده کنند.

طلاو ارز: در این قسمت آخرین اخبار و تحلیلها از بازار طلا و ارز، نرخ آنها، هشدارها و… مشاهده می شود.

بورس:  در این قسمت اخبار گفت و گو با کارشناسان در این حوزه، اطلاعات خرید و فروش سهام ها، طرح های جدید دولت و سازمان بورس، نقشه بازار بورس، صف های سنگین خرید و فروش سهام ها، وضعیت بورس دیگر کشورها و … به چشم می خورد.

بانک و بیمه: آخرین اخبار مربوط به نرخ بهره بانک ها، طرح ها و تسهیلات بانک ها، تایر عوامل طبیعی بر لین بازار، تحلیل نمادهای این بخش در بازار بورس و… قابل دسترسی است.

مجلس: آخرین تصمیمات مجلس، طرح ها و لایحه های مطرح شده، اخبار مالیاتی، علل و عوامل تاثیرگذار بر قیمت محصولات در بازار و … به روز رسانی می شود.

صنعت و معدن: آخرین اخبار مربوط به صنایع، ذخایر نفتی، معادن، فلزات، تغییرات نرخ نفت و فلزات و مواد اولیه، رشد و رکود صنایع، گفتگو و تحلیل های کارشناسان و دیگر موارد مهم اطلاعات مخاطبان را در این حوزه کامل می کند.

بازرگانی: مخاطبانی که به دنبال اخبار صادرات و واردات، تجارت بین الملل، تغییر نرخ کالاها و محصولات کشاورزی در جهان، هستند اخبار این بخش کمک به سزایی به ایشان خواهد کرد.

انرژی: این بخش گویای آخرین تغییرات بهای نفت و گازو دیگر منابع انرژی، عملکرد صنایع انرژی، قراردادهای داخلی و خارجی، بازار انرژی جهانی و موارد تاثیرگذار دیگر می باشد.

خودرو: آخرین اخبار صنایع خودروسازی ایران و جهان، نرخ جدید خودروها و تغییرات آن ها، نرخ لوازم جانبی خودروها، برنامه های تولیدی، طرح های فروش شرکت ها در دسترس است.

دیگر بخش ها

علاوه بر موارد فوق در سایت اقتصاد آنلاین، اخبار حوزه های راه و ساختمان، تازه های شهر، بین الملل، اقتصاد پلاس، آخرین نرخ ها( طلا، سکه، ارز، نفت و…) فناوری و دنیای سلامت و تاثیر آن بر اقتصاد نیز در دسترس عموم قرار می گیرد.

 

 

اطلاعات سایت
حوزه فعالیتخبری-تحلیلی
رتبه الکسا1192
آدرس سایتhttps://www.eghtesadonline.com/
دسترسی زبانیفارسی , انگلیسی ,
نوع کاربریخبری ,
خدمات قابل ارائهپشتیبانی آنلاین ,