معرفی

کارگزاری اقتصاد بیدار که از رتبه داران الف در کشور ایران است، از سال 1383 فعالیت رسمی خود را در بازار اوراق بهادار شروع کرده است. این مجموعه با 300 نفر پرسنل با تلاش شبانه روزی و کسب دانش و به روز رسانی مهارت‌ها در این حوزه، دستاوردهای بسیاری از قبیل راه‌اندازی اتاق معاملات، کارگزار منتخب در حوزه‌ی بورس کالا، تاسیس شرکت سبدگردانی اقتصاد بیدار و… داشته است.

امکانات سایت کارگزاری اقتصاد بیدار

آشنایی با بورس: در این قسمت می توانید با مفاهیم اولیه بورس از قبیل عرضه اولیه، بازار سهام و اوراق بهادار، سبد سهام و…، نحوه ی ثبت نام و دریافت کد بورسی، مواردی  قبل از ورود به بازار بورس و موارد بسیاری که برای ورود به بازار سرمایه لازم است بدانید

آموزش بورس: اگر به دنبال یادگیری در حوزه ی بورس و سرمایه گذاری هستید دوره های مقدماتی و تخصصی زیادی با اساتید برجسته در این حوزه قابل مشاهده و ثبت نام هست. همچنین تعدادی کلاس آشنایی با بورس به طور رایگان در دسترس مخاطبان قرار می گیرد.

خدمات کارگزاری: در این قسمت آموزش های مربوط به ثبت نام در بورس و سامانه سجام به شکل  مرحله به مرحله ارائه شده است. خدمات مربوط به کارگزاری، تخفیف کارمزدها، آشنایی با اعتبارات معاملاتی و شبکه های اجتماعی نیز قابل مشاهده است.

سامانه های معاملاتی: 2 کارگزاری اکسیر رایان و بیدار تریدر زیر نظر کارگزاری اقتصاد بیدار فعالیت می کنند و به وسیله ی آنها به راحتی می توانید معاملات خود را انجام دهید. در این بخش با قابلیت های این سامانه ها، سامانه های تحت وب و موبایل نیز آشنا می شوید.

تحلیل بازار: اگر به دنبال اخبار لحظه به لحظه در این بازار هستید، محتوای این قسمت بسیار مفید است. آخرین اخبار بازار جهانی نفت، طلا، کامودیتی ها و اخبار سیاسی تاثیرگذار آرشیو تحلیل های تکنیکال و بنیادی، آرشیو اخبار و مصاحبه ها در دسترس است.

سرمایه گذاری در بورس:  کارگزاری اقتصاد بیدار برای تمام مشتریان و با در نظر گرفتن تنوع شخصیت ها از لحاظ میزان ریسک پذیری، انواع روش های سرمایه گذاری اعم از صندوق های سرمایه گذاری با درآمد ثابت، سبدگردانی، مشاوره اختصاصی در سرمایه گذاری و… ارائه می کند.

 

دسترسی

اگر خدمات و امکانات این کارگزاری نظر شما رو جلب کرده است بازدید سایت کارگزاری اقتصاد بیدار را پیشنهاد می‌دهیم. این کارگزاری در فضای مجازی نیز فعالیت دارد.  کانال تلگرامی بیدارنامه و اینستاگرام  آن‌ها اخبار و فعالیت هایشان را به اشتراک می‌گذارد. برای آشنایی با دیگر کارگزاری‌ها از صفحه‌ی دایرکتوری سایت سبزآبی دیدن فرمایید.

اطلاعات سایت
حوزه فعالیتبورس و سرمایه گذاری
رتبه الکسا41295
آدرس سایتhttps://ebb.ir/
دسترسی زبانیفارسی ,
نوع کاربریآموزشی , خبری , فروشگاهی ,
خدمات قابل ارائهپشتیبانی آنلاین ,