معرفی سایت دنیای بورس

سایت دنیای بورس یک سایت خبری در حوزه بورس است. این سایت یک سرویس جدید از  گروه رسانه‌های «دنیای اقتصاد» برای فعالان بازار سهام می‌باشد. اخبار و تحلیل‌های منتشر شده به صورت لحظه‌ای بیش از 100 متغیر اثرگذار بر سهام را در سه سطح رصد می‌کند. این سه سطح شامل متغیرهای اثرگذار بر فضای کلان بورس، متغیرهای اثرگذار بر صنایع بورسی و متغیرهای اثرگذار بر شرکت‌های بورسی می‌باشد.

دنیای بورس همه‌ی این متغیرهای اثرگذار را تمام وقت زیر نظر دارد و تغییرات را به صورت آنلاین به گروه مخاطبان خود اعلام می‌کند. تاثیر فعال شدن هر یک از این متغیرها را بر سهام یک شرکت خاص، صنایع مختلف و نیز فضای کلان بورس در اسرع وقت به اطلاع مخاطبان می‌رساند. بر اساس تحقیقات انجام شده این سایت به ترتیب مصرف در سه کشور ایران، آلمان و انگلیس مورد بازدید قرار می‌گیرد.

امکانات سایت

در صفحه اصلی این سایت همواره آخرین تغییرات و اطلاعیه‌ها در حوزه بورس مشاهده می‌شود. تحلیل‌های به روزی در خصوص این تغییرات توسط کارشناسان حوزه ارایه می‌شود. برخی تحلیل‌ها علاوه بر منظر کارشناسان، بر اساس نظر فعالان آن حوزه به صورت نموداری و شفاف در اختیار مخاطب قرار داده‌شده است. بخش‌های صفحه اصلی سایت شامل آخرین خبر، گزارش از تازه‌ترین تحولات بورس، پربازدیدترین‌های بورس، گزارش ویژه، نمودارهای شاخص بورس و فرابورس، بازار بورس نقدی در یک نگاه و روند شاخص‌ها در طول هفته است.

بخش تقویم در سایت دنیای بورس، تمامی اخبار و اطلاعیه‌ها را بر اساس زمان روزانه یا هفتگی به صورت خلاصه دسته‌بندی کرده است. این دسته‌بندی به شما کمک می‌کند تا بهتر بتوانید روند یک خبر را در هفته یا ماه پیگیری کنید. همچنین شما می‌توانید بر اساس صنعت مورد نظر خود و یا بازار مالی متفاوت، اخبار و اطلاعیه‌ها را فیلتر کنید و در زمان کوتاه به اطلاعات مورد دلخواه خود دست یابید.

اخبار مربوط به مجامع ‌مختلف و برنامه‌های آن نیز در بخشی جداگانه در سایت قرار دارد. برای مراجعه به سایت دنیای بورس می‌توانید از لینکی که در جدول در اختیار شما قرار داده شده است استفاده کنید. همچنین برای مشاهده و کسب اطلاعات در مورد سایت‌های مشابه می‌توانید به بخش آرشیو سایت سبزآبی در این لینک مراجعه کنید.

اطلاعات سایت
حوزه فعالیتبورس و سرمایه گذاری
رتبه الکسا13475
آدرس سایتhttps://donyayebourse.com/
دسترسی زبانیفارسی ,
نوع کاربریآموزشی , خبری ,