همانطور که می‌دانید انگلیسی زبان علم است. معتبرترین تولیدات علمی به زبان انگلیسی است و اگر بخواهید در هر حوزه علم،  دانش به روزی داشته باشید باید به وبسایت‌ها یا منابع منتشر کننده این تولیدات علمی مراجعه کنید. به علاوه امروزه علم در همه زمینه‌ها با سرعت زیادی تغییر می‌کند و به روز می‌شود. بنابراین اگر منتظر بمانید تا مقاله‌ها و کتاب‌های مورد نظرتان ترجمه شوند بدون شک از قافله عقب خواهید ماند، همواره چند پله با پیشروهای حوزه تخصصی‌تان فاصله خواهید داشت و اطلاعاتتان به روز نخواهد بود. به منظور رفع این مشکل در حوزه حسابداری و علوم مالی،  اپلیکیشن دیکشنری مالی و حسابداری به عنوان یک مرجع تخصصی کلمه‌ها و اصطلاح‌های این حوزه طراحی و عرضه شده‌است.

 قابلیت‌های اپلیکیشن دیکشنری مالی و حسابداری

در این اپلیکیشن مجموعه کاملی از لغات و اصطلاحات تخصصی و رایج رشته حسابداری و حسابرسی به صورت دو سویه جمع‌اوری شده‌است. یعنی می‌توانید با دیکشنری مالی و حسابداری کلمه مورد نظر خود را از انگلیسی به فارسی و یا برعکس جستجو کنید.

اپلیکیشن دیکشنری مالی و حسابداری نه فقط برای دانش‌جویان و دانش‌آموختگان این حوزه بلکه برای سایر افراد علاقه‌مند به علوم مالی که مشتاقند به کمک منابع معتبر و به روز بین‌المللی در این حوزه کسب دانش کنند مفید و کاربردی خواهد بود. به این ترتیب که کلمه‌ها و اصطلاح‌های جدید را به لیست علاقه‌مندی‌ها اضافه کرده و آن‌ها را مرور کنند؛ در نتیجه به مرور زمان و با استفاده مداوم از این دیکشنری کلمه‌های تخصصی این حوزه را یاد گرفته و با سهولت و صرف وقت کمتری می‌توانند مقاله‌های مورد علاقه خود را مطالعه کنند و به تحقیق بپردازند. شاید پس از فراگیری اصطلاحات و لغات مرتبط علاقه مند باشید تا در این زمینه کتاب‌های بیشتری بخوانید به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم به بخش آرشیو کتاب‌های سبزآبی مراجعه کنید.

لازم به ذکر است که برای استفاده از این دیکشنری نیازی به اتصال به اینترنت ندارید. به علاوه امکان ارسال لغت از سایر برنامه‌های نصب شده بر روی گوشی به این اپلیکیشن، استفاده از آن را راحت‌تر کرده‌است.

این دیکشنری کاربردی و مفید با رابط کاربری زیبای خود بر روی تمامی گوشی‌های هوشمند قابل نصب است. این برنامه را می‌توانید برای سیستم عامل اندورید از گوگل پلی دانلود کنید.

اطلاعات اپلیکیشن
هزینه استفادهرایگان
سیستم عاملandroid , ios ,