معرفی پادکست دموکراسی در کار پلاس

پیش‌تر در بخش دایرکتوری پادکست سبزآبی به معرفی پادکست دموکراسی در کار  پرداخته ایم. در این پادکست نظام اقتصادی سرمایه داری، صعود و نزول‌ها، چالش‌ها و نگرانی‌ها، مشکلات و معایب، شکاف طبقاتی و مسئله فقر و… در طول تاریخ مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت. پادکست دموکراسی در کار پلاس یک پادکست مجزا است که در آن سعی شده است به پرسش‌های مطرح شده روی محوریت موضوعات پادکست دموکراسی در کار  از قبیل مشکلات نظام سرمایه داری، شکاف طبقاتی، مشکلات کارگران، مسئله‌ی دموکراسی در محیط کار، معرفی تئوری‌های جدید جایگزین برای نظام سرمایه داری و… پاسخ داده شود. در واقع این پادکست پاسخگوی سوالات بازخوردی در شبکه‌های اجتماعی است و به نحوی پل ارتباطی بین گوینده و مخاطبانان علاقمند به محتوای این موضوعات می‌باشد. علاوه بر آن در برخی قسمت‌های پادکست دموکراسی در کار پلاس کارشناسانی حضور پیدا می‌کنند که با بررسی دقیق‌تر به موضوعات روز اقتصادی پرداخته می‌‌شود.

هدف از این پادکست تفهیم کامل موضوعات نظام سرمایه داری به مخاطب، مبارزه با آن و همینطور جاانداختن مسئله‌ی دموکراسی در محیط کار است به این امید که حق و حقوق و پاداش کار براساس  عدالت بین دست اندرکاران تولید یک محصول تقسیم  شود. اگر از مخالفان نظام سرمایه داری و شکوه‌دار از شکاف طبقاتی هستید محتوای این پادکست می‌تواند برایتان جذاب باشد.

دسترسی

این پادکست در تمام اپلیکیشن‌های پادکست در دسترس است. می‌توان به یکی از محبوب‌ترین آن‌ها، کست باکس اشاره کرد. اگر در راستای سیستم‌های اقتصادی، نظام سرمایه‌داری، محتوای پادکست دموکراسی در کار و… سوالی دارید می‌توانید از کانال شبکه‌های اجتماعی توئیتر، اینستاگرام و یوتیوب این پادکست با گوینده در ارتباط باشید، سوالاتتان را مطرح کنید و به پاسخ سوالات دست یابید. اگر به موضوعات ارائه شده در این پادکست علاقمند شدید خواندن کتاب دموکراسی در محیط کار را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

اطلاعات پادکست
سال انتشار2018
مدت زمان هر اپیزود60 دقیقه
نوع پادکستپادکست تک‌نفره , پادکست مصاحبه ای
تعداد اپیزودبین 10 تا 50 اپیزود
لینک پادکستپادکست دموکراسی در کار پلاس