Coingram یک اپلیکیشن اختصاصی برای علاقه‌مندان به دنیای رمز ارزها است. شما می‌توانید در کوین‌گرام پروفایل شخصی و کیف پول دیجیتال خودتان را بسازید. این اپلیکیشن بیش از 2000 ارز دیجیتال را پوشش می‌دهد. بنابراین با ساخت پروفایل و تهیه لیستی از ارزهای دیجیتال دلخواهتان، به راحتی به اطلاعات کامل هریک از ارزهای مورد نظرتان در بازه های زمانی متفاوت روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه دسترسی خواهید داشت.

امکانات اپلیکیشن Coingram

Coingram اطلاعات و آموزش‌های پایه تا پیشرفته را، از آشنایی با بازارهای مالی جهانی تا روش‌های سرمایه گذاری، ثبت‌نام در اکسچنج‌ها، استخراج و ماینینک در دسته بندی های دقیق گردآوری کرده است. بنابراین اگر از دنیای رمز ارزها چیزی نمی‌دانید باز هم این اپلیکیشن برای شما مناسب است. به علاوه با کوین‌گرام آخرین اخبار و به روزترین مقالات حوزه ارزهای دیجیتال را از دست نخواهید داد.

کوین‌گرام برای شما بستری فراهم می‌کند تا پس از آموزش و کسب اطلاعات، دانش خود را در بازار واقعی محک بزنید؛ اما اگر احساس می‌کنید هنوز برای فعالیت در بازار بی‌انتهای رزم ارزها آماده نیستید از کسب درآمد دلاری نا امید نشوید. کوین‌گرام این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده است که با فعالیت و شرکت رایگان در وظایف روزانه اپلیکیشن درآمد کسب کنند و آن را به صورت اتریوم از کوین‌گرام تحویل بگیرند. همچنین اگر شما نیز از جمله افراد علاقه‌مند به شرکت در مسابقه هستید یا تمایل دارید مطالبی را که در کوین‌گرام آموخته‌اید پیش از بازار واقعی، در بستر دیگری به کار بگیرید؛ می‌توانید به صورت رایگان در مسابقه‌های جذاب پیش‌بینی رمز ارزهای برتر شرکت کنید و کوین جایزه بگیرید.

اپلیکیشن Coingram را می‌توانید برای سیستم عامل اندورید از طریق گوگل پلی که لینک آن در جدول زیر قرار داده شده است، دانلود کنید.

اطلاعات اپلیکیشن
تیم توسعه دهندهCoingraam Ltd
زبانفارسی ,
هزینه استفادهپرداخت درون برنامه‌ای
سیستم عاملandroid ,
محدودیت سنی راهنمای محدودیت سنی3+
ورژن اندروید مورد نیاز4.1 و بالاتر
حجم نسخه اندروید11
لینک دانلود نسخه اندروید لینک دانلود
امتیاز گوگل پلی4.9