همان‌طور که از اسم بازی Cash Inc Fame & Fortune مشخص است، در این بازی قرار است شما به شهرت و ثروت برسید. برای رسیدن به این دو هدف کافی است فقط تپ بزنید. ساده است، نه؟

در این بازی شما می‌توانید بیزینس‌های فراوان داشته باشید و حتی ماشین زمان بسازید و همچنین به جستجوگران گنج بپیوندید تا ثروتمندترین و محبوب‌ترین سرمایه‌دار با نفوذ همه دوران‌ها شوید. زمانی که با تپ کردن شروع به در نوردیدن قله‌های ثروت کردید دیگر مرزی برای پیشرفت و ثروت وجود نخواهد داشت و به معنای واقعی کلمه می‌توانید رویاهایتان را قبل از تحقق در دنیای واقعی در این بازی زندگی کنید. در این بازی شما همواره رئییس هستید، پس فقط برای مدت کوتاهی باید کلیک و تپ کنید؛ سپس اجازه می‌دهید سوپراستارهای شگفت‌انگیز این بازی بیزینسی که در خدمت شما هستند شما را به مراحل بعدی ببرند. آن‌ها ثروت‌های شما را برایتان جمع‌اوری خواهند کرد و شما را به سرمایه‌داری تبدیل می‌کنند که در همه دوران‌ها روز به روز ثروتمندتر می‌شود.

ویژگی‌های بازی Cash Inc Fame & Fortune

در بازی Cash Inc Fame & Fortune کلیک‌ها به کلیک‌های پولی معروف هستند؛ به این معنی که هر کلیک شما را ثروتمندتر می‌کند. در واقع در این بازی شما سرمایه‌داری هستید که تپ کردن بزرگترین دارایی او است. ویژگی دیگر این است که شما می‌توانید در هر زمان و مکان با یک تپ ساده به تعطیلات و استراحت بروید در حالی‌که همچنان در حال کسب سود از بیزینس‌هایتان هستید بدون اینکه آن‌جا حضور داشته باشید. در این بازی برای گسترش بیزیس‌های مختلفتان یعنی ارتقا و رفتن به مرحله، می‌توانید از درآمدهای حاصل از تپ کردن نیز استفاده کنید. ویژگی بسیار دلچسب دیگر این بازی امکان انباشته کردن سودها برای خریدن چیزهایی است که واقعا دوست دارید.

در بازی Cash Inc Fame & Fortune این قابلیت وجود دارد که وقتی درتعطیلات به سر می‌برید، همکار تجاریتان از شما و ثروتتان مراقبت کند. شما این امکان را دارید هنگام نوسازی برج تجاریتان هم‌زمان درآمد نیز داشته باشید. پول بیش‌تر نیز به معنی داشتن برج بهتر با ظاهری چشم‌گیرتر است. در این بازی یک گردونه ثروت شامل هدایا و جوایزی مثل بلیت، کریستال و پرش در زمان وجود دارد که این بار شانس شما تعیین کننده است. این بازی ویژگی‌های منحصر به فرد دیگری نیز دارد اما هیجان‌انگیزترین آن‌ها امکان استخدام دانشمند برای ساختن ماشین زمان است.

لینک دانلود این بازی مفرح و ساده از اپ استور و گوگل پلی، در جدول اطلاعات بازی برای شما قرار داده شده است. همچنین برای آشنایی بیشتر با این نوع بازی‌ها بازدید از صفحه دایرکتوری نرم‌افزار سبزآبی کمک قابل توجهی خواهد کرد.

اطلاعات اپلیکیشن
تیم توسعه دهندهLion Studios LLC
زبانانگلیسی ,
هزینه استفادهرایگان
سیستم عاملandroid , ios ,
محدودیت سنی راهنمای محدودیت سنی+12
سبک بازیSimulation - شبیه سازی
ورژن اندروید مورد نیاز4.4 و بالاتر
حجم نسخه اندروید80
لینک دانلود نسخه اندروید لینک دانلود
ورژن ios مورد نیازiOS 10.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch
امتیاز گوگل پلی4.6
حجم نسخه ios251.9
لینک دانلود نسخه ios لینک دانلود