بازی Business Tycoon Company Management یک بازی استراتژی است. به این معنی که برای موفقیت در این بازی و رفتن به مراحل بالاتر باید از هوش و ذکاوت خود استفاده کنید و به این ترتیب نه تنها سرگرم خواهید شد، بلکه با به چالش کشیدن خود، ظرفیت و توانایی ذهنیتان را نیز افزایش خواهید داد. Business Tycoon Company Management یک بازی سرمایه‌داری واقعی است که در آن می توانید تجارت شخصی خود را بسازید و مدیریت کنید.

شما این بازی را به عنوان صاحب یک کسب و کار کوچک شروع می‌کنید و با طی کردن مراحل بازی به قوی‌ترین و ثروتمندترین امپراتوری کسب و کار در جهان تبدیل خواهید شد. هیجان انگیز است، نه؟

چگونه با Business Tycoon Company Management بازی کنیم؟

شما در این بازی جذاب و چالشی می‌توانید شرکت‌های مختلف، تجهیزات حمل و نقل و منابع طبیعی را خریداری کنید، جوازهای کسب و کار مختلف را مدیریت کنید، در شرکت‌های سرمایه‌گذاری گوناگون سرمایه‌گذاری کنید، در رابطه با تکنولوژی‌های نوین تحقیق و مطالعه کنید، در بازار بورس معامله کنید و بسیاری موارد دیگر را در این بازی سرمایه‌داری واقع بینانه تجربه کنید.

یکی دیگر از جذابیت‌های این بازی بازدید از مناظر و جاذبه‌های گردشگری اقصی نقاط جهان است. به علاوه شما می‌توانید برای به دست آوردن پول بیشتر و پیروز شدن در این رقابت فعالیت‌های گوناگونی را هدایت و رهبری کنید. از جمله این فعالیت‌ها می‌توان استخراج منابع طبیعی، آژانس گردشگری، آزمایش با فناوری های جدید را نام برد.

در بازی Business Tycoon Company Management روح رقابت و مبارزه نیز وجود دارید. شما می‌توانید در رابطه با سایر بازیکنان این بازی تصمیم‌های مختلفی اتخاذ کنید. برای مثال می‌توانید با هم متحد شده و شراکت کنید و یا به رقیب و دشمن یکدیگر تبدیل شوید.

حتما زمانی که شرکت‌های مالیتان بزرگ‌تر، ثروتمندتر و قدرتمندتر شدند، نگران امنیت پول و سرمایه‌تان خواهید شد و به این فکر می‌کنید چگونه از دارایی‌هایتان محافظت کنید. در مراحل بالاتر بازی شما این امکان را دارید تا نیروهای حفاظتی و نظامی خود را تشکیل داده و آن‌ها را آموزش دهید.

شما می‌توانید با بازی Business Tycoon Company Management که شبیه‌سازی واقعی از دنیای تجارت و کسب و کار است؛ مهارت‌ها و هوش تجاری خود را، از طریق هدایت و رهبری شرکت شخصی خود و تلاش برای تبدیل آن به قوی‌ترین و ثروتمندترین شرکت جهان، به حداکثر برسانید.

سایر امکانات بازی

  •  G20: گروهی از 20 کشور برتر صنعتی اکنون در نقشه جهان این بازی قرار گرفته شده‌است.
  • شما می‌توانید در شرکت‌های استات آپی مستقر در کشورهای مختلف سرمایه‌گذاری کنید و بعدا در قراردادهای کشور پیشنهاداتی ارائه دهید
  • فضای کسب و کار از همیشه رقابتی‌تر است. هم اکنون حداکثر مجاز برای خرید واحدهای تجاری و حمل و نقل، تعیین شده و مشخص است.
  • استخراج منابع طبیعی مختلف از جمله سنگ‌های قیمتی طلا، سرمایه‌گذاری در شرکت‌های استارتاپی، خرید تیم فوتبال و بسیاری فعالیت‌های تجاری دیگر در مکان‌های مختلف دنیا بخشی از جذابیت‌های این بازی هستند.

برای آشنایی با دیگر بازی های حوزه‌ی تجارت و سرمایه گذاری و  بازدید از صفحه دایرکتوری نرم‌‌افزار سبزآبی را از دست ندهید.

اطلاعات اپلیکیشن
تیم توسعه دهندهMichael Asaraf
زبانانگلیسی ,
هزینه استفادهپرداخت درون برنامه‌ای
سیستم عاملandroid ,
محدودیت سنی راهنمای محدودیت سنی3+
سبک بازیStrategy - استراتژیک
ورژن اندروید مورد نیاز4.1 و بالاتر
حجم نسخه اندروید22
لینک دانلود نسخه اندروید لینک دانلود
امتیاز گوگل پلی4,4