معرفی پادکست بورسینه

پادکست بورسینه از مجموعه پادکست‌های با هدف تحلیل روزانه بازار سهام است که توسط هاشم آردم سردبیر این مجموعه از تاریخ نهم آذر ماه سال 1399 تهیه و ارائه می‌شود. در این پادکست سعی شده است تا به صورت تکنیکی و با زبانی تقریبا ساده اتفاقات و خبرهای بازار بورس ایران را تحلیل و به مخاطبان ارائه شود. این مجموعه در قالبی تک نفره تهیه شده است و هاشم آردم سعی کرده تا اتفاقات سیاسی و اجتماعی ایران و تاثیرات آن‌ها بر عواملی مانند شاخص کل، شاخص وزنی و وضعیت کلی بازار را به سادع ترین شکل ممکن در اختیار شنوندگان قرار دهد. این تحلیل‌ها در برخی مواقع حالتی مشاوره‌ای به خود می‌گیرد و گوینده توصیه‌هایی تکنیکال و بنیادی در مورد برخی سهم‌های بازار و ارزندگی آن‌ها و همچنین صحبت‌های کارشناسان مهم و تاثیرگذار در اوضاع سهام شرکت‌ها بیان می‌کند.

شنیدن جزئیات نمادها و نقشه بازار از زبان یک متخصص می‌تواند برای تازه‌واردان بازار بورس جذاب بوده و به آن‌ها کمک کند تا دید فنی‌تر و وسیع‌تری در این زمینه‌ی تخصصی پیدا کنند و کم‌کم به یک تریدر حرفه‌ای تبدیل شوند. حضور در فضای تخصصی و در جریان بودن مداوم و شنیدن بحث‌و‌گفتگوهای تخصصی بخشی از فرایند یادگیری هر مهارت و تخصص جدید است که باید به آن توجه داشت. به همین دلیل به شما توصیه می‌کنیم اگر قصد حضور حرفه‌ای در این زمینه دارید به این موضوع توجه کرده و بیشتر خودتان را در مسیر هدف‌تان قرار دهید.

پادکست بورسینه تقربیا از دی ماه 1399 همه روزهای معاملاتی به صورت منظم به تحلیل همه جانبه بازار پرداخته است. در صورتی که به پادکست‌های این حوزه علاقه دارید می‌توانید آرشیوی از مجموعه‌های مشابه را در صفحه آرشیو سایت سبزآبی در این لینک ملاحظه بفرمایید.

دسترسی

این پادکست در برنامه‌هایی مانند کست باکس و یا اپل پادکست قابل دسترسی است.

 

اطلاعات پادکست
سال انتشار1399
دوره انتشار1 روز
مدت زمان هر اپیزود15 دقیقه
نوع پادکستپادکست تک‌نفره
تعداد اپیزودبین 10 تا 50 اپیزود
لینک پادکستپادکست بورسینه