پادکست بورس پلاس از پادکست‌های جدید حوزه اخبار و گزارش روزانه بازار بورس و سرمایه ایران است که در واقع بخش صوتی مجموعه اقتصادی هدف حافظ است. شرکت کارگزاری حافظ از سال ۱۳۸۳ با اخذ مجوز در قالب کارگزاری شروع به کار کرد و اکنون از کارگزاران رتبه الف فعال است. این شرکت در این سال‌ها چندین صندوق درآمد ثابت، سهامی و شرکت سرمایه گذاری تاسیس کرده است و در قالب مشاور سرمایه‌گذاری نیز فعالیت می‌کند.

این شرکت با هدف استفاده از نیروهای کاردان در بخش‌های سرمایه‌گذاری، مدیریت اختصاصی دارایی‌ها و انواع صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک، ارائه بهترین راهکارهای سرمایه گذاری روز بازار سرمایه ایران برای مشتریان حقیقی و حقوقی از طریق پذیرش و عرضه در بورس، بازارگردانی، افزایش سرمایه و … می‌باشد. این شرکت در زمینه ی ارائه تحلیل و سیگنال و همچنین آموزش نیز فعال است. با مراجعه به سایت آن در این لینک می‌توانید بیشتر با فعالیتهای این مجموعه آشنا شوید.

موضوع پادکست بورس پلاس

پادکست بورس پلاس (با آرم حافظ پلاس) از پادکست‌های جدید و نوپا در زمینه‌ی اخبار و تحلیل‌های روزانه‌ی بازار بورس است. تهیه‌کنندگان این پادکست احسان خاتونی و ایمان شیرنگی از فعالین و کارشناسان اقتصاد و بازار سرمایه ایران هستند. در این پادکست که از اوایل خرداد ماه ۹۹ شروع به فعالیت کرده، تلاش شده است که گزارش روزانه‌ای از اتفاقات بازار بورس و سرمایه‌ی ایران به صورت خلاصه و کوتاه اما جامع در اختیار فعالین و علاقه‌مندان این عرصه شود. عمده مطالب این مجموعه پادکست که با زمانی کوتاه ارائه شده است، اخبار اتفاقات روزانه‌ی بورس و نمادهای بورسی است و عمدتا تحلیل کارشناسی در این پادکست ارائه نمی‌شود. زمان کوتاه این پادکست خبری نیز می‌تواند نکته‌ای مثبت برای افرادی باشد که زمان زیادی ندارند ولی علاقه دارند از اتفاقات روزانه آگاه باشند.

در آخر اگر علاقمند به پادکست‌های مشابه در این حوزه هستید می‌توانید به آرشیو دایرکتوری سایت سبزآبی در این لینک مراجعه کنید.

اطلاعات پادکست
سال انتشار2020
دوره انتشار1 روز
مدت زمان هر اپیزود3 دقیقه
نوع پادکستپادکست تک‌نفره
تعداد اپیزودبین 50 تا 100 اپیزود
لینک پادکستپادکست بورس پلاس