بازی Bitcoin Billionaire یک بازی ساده است که با کلیک کردن می‌توانید کلی بیت‌کوین به دست بیاورید. شما در ابتدای بازی فقط یک دفتر کار کهنه و یک کامپیوتر خراب روی یک میز قدیمی دارید، اما کافی است با تپ زدن روی اسکرین شروع به جمع‌آوری بیت کوین مجازی (Virtual Bitcoin) کنید. شما می‌توانید درآمدهای اولیه‌تان برای عوض کردن اسباب اثاثیه کهنه و قدیمیتان خرج کنید و با یک مقدار هوش و ذکاوت بقیه درآمدتان را نیز سرمایه‌گذاری کنید تا وقتی آفلاین هستید و بازی نمی‌کنید هم ثروتتان همچنان رشد کند. به این درآمد، درآمد غیرفعال می‌گویند که اگر کتاب پدر پولدار، پدر بی‌پول را خوانده باشید با این مفهوم آشنا هستید.

این مژده را به شما می‌دهیم که سرمایه‌گذاری در بازی Bitcoin Billionaire خسته کننده نیست. در این بازی پیش‌کارهایی که ربات‌ها هستند، حقیقت مجازی و قرار ملاقات‌های هلوگرافیک فوق‌العاده‌ای را تجربه خواهید کرد. امکان هیجان‌انگیز دیگر این بازی را زمانی متوجه خواهید شد که مهارت‌های تپ کردن شما به نقطه مشخصی برسد در این لحظه است که شما می‌توانید از بعد زمان و مکان خارج شوید و وارد عصر پیشرفته‌تری شوید که شامل ارتقاهای جدید، باز شدن(unlock) و امکان دستیابی به موقعیت‌ها و دستاوردهای بزرگتر مثل خرید اثاثیه لوکس و حتی هیجان به دست آوردن بیت کوین‌های بیشتر می‌شود.

ویژگی‌های بازی Bitcoin Billionaire

از اولین ویژگی‌های بسیار رضایت بخش این بازی به دست‌ آوردن بیت کوین با حرکت ساده تپ زدن است. ویژگی بعدی امکان ثروت‌اندوزی در زمان‌هایی است که بازی نمی‌کنید و آفلاین هستید. این کسب ثروت از طریق سرمایه‌گذاری‌هایی است که با بیت کوین‌ها انجام داده‌اید. به علاوه در این بازی برای ایجاد حس واقعیت مجازی بیش‌تر امکان شخصی سازی کاراکتر با توجه به استایل خودتان در نظر گرفته شده‌است. در بازی Bitcoin Billionaire برای شما امکان به سرپرستی گرفتن یک بچه گربه یا یک ربات پیش‌کار و یا شاید سورپرایزهای دیگر که منتظر شماست در نظر گرفته شده‌است.

این بازی برای افراد بالای 12 سال مناسب است و می‌توانید آن را از طریق لینک‌های موجود در جدول زیر دانلود کنید.

اطلاعات اپلیکیشن
تیم توسعه دهندهNoodlecake Studios Inc
زبانانگلیسی ,
هزینه استفادهپرداخت درون برنامه‌ای
سیستم عاملandroid , ios ,
محدودیت سنی راهنمای محدودیت سنی3+
سبک بازیCasual - ساده
ورژن اندروید مورد نیازVaries with device
حجم نسخه اندرویدVaries with device
لینک دانلود نسخه اندروید لینک دانلود
ورژن ios مورد نیازiOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch
امتیاز گوگل پلی4.7
حجم نسخه ios189.6
لینک دانلود نسخه ios لینک دانلود