معرفی سایت بیت میت

بیت میت یک سرویس آنلاین ساده و سریع برای آن دسته از افرادی است که می‌خواهند خرید و فروش و معامله گری در دنیای بیت کوین را تجربه کنند. تیم بیت میت معتقد است که اگر خرید و فروش با سرویس‌های دیگر معامله‌گری بیت کوین را انجام داده باشید سادگی و سریع بودن سیستم‌شان به راحتی برای کاربر قابل تشخیص است. نحو‌ه‌ی کار با این بستر بدین صورت است که با ثبت نام اولیه در سایت بیت میت که حداکثر دو دقیقه زمان می‌برد، دارای یک کیف پول می‌شوید که 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته می‌توانید برای واریز و برداشت و معامله گری بیت کوین از آن استفاده کنید.

یکی از خدمات متمایزی که بیت میت ارائه می‌دهد، آغاز خرید و فروش با مبلغ 100 هزار تومان است و کاربران تا سقف 10 میلیون تومان نیاز به احراز هویت ندارند. پیشنهاد تیم سبزآبی ، مطالعه‌ی صفحه قوانین و مقررات سایت بیت میت جهت  انجام معاملات شفاف و کارآمد به تمام کاربران می‌باشد.

وبلاگ بیت میت  با همکاری سایت ویرگول، جایی است که در آن مقالات آموزشی و مورد نیاز جهت خرید و فروش و تجارت بیت کوین قرار داده شده و با مطالعه‌ی آن‌ها و ثبت و به اشتراک گذاری نظراتتان تجربه‌ی بهتری در معامله‌گری خود خواهی داشت.

از محدودیت‌های بیت میت می‌توان به امکان پشتیبانی تنها از یک ارز دیجیتال (بیت کوین) اشاره کرد.

دسترسی

بیت میت در شبکه‌های اجتماعی فعالیت ویژه‌ای دارد، فعالین در این نوع رسانه‌ها می‌توان از آخرین به روز رسانی‌ها صفحه ی اینستاگرام، توئیتر و کانال تلگرام بیت میت بهره ببرند. اگر به دنبال آشنایی با سایت‌های بیشتر در حوزه‌ی ارزهای دیجیتال و دنیای رمزارزها هستید بازدید از صفحه‌ی دایرکتوری سایت سبزآبی را از دست ندهید. همچنین در صفحه‌ی دایرکتوری نرم‌افزار سبزآبی اپلیکیشن‌های مناسب جهت خرید و فروش رمزارزها معرفی شده‌اند.

اطلاعات سایت
حوزه فعالیتخرید و فروش بیت کوین
رتبه الکسا157198
آدرس سایتhttps://bitmit.co/
دسترسی زبانیفارسی ,
خدمات قابل ارائهپشتیبانی آنلاین ,