معرفی اپلیکیشن بیدارز

امروز فعالیت در بازار ارزهای دیجیتال بسیار پر طرفدار است. اما به دلیل محرومیت‌های مالی و بانکی ایران، فعالیت در این بازار پر مخاطب برای کاربران ایرانی با دشواری‌هایی رو به رو است. شرکت کاج سبز کهن دیار در اردیبهشت ۱۳۹۷ اپلیکیشن بیدارز را با طراحی راحت و کاربرپسند، به منظور فراهم کردن بستری امن برای معامله ارزهای دیجیتال راه‌ اندازی کرد.

ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که مزیت بیدارز نسبت به سایر ارائه دهندگان خدمات خرید و فروش ارزهای دیجیتال چیست. بنابر ادعای کاربران این برنامه، قیمت‌های ارائه شده در بیدارز منصفانه است. در اپلیکیشن بیدارز با حذف واسطه‌ها این امکان برای کاربران مهیا است که بتوانند ارز خود را به بهترین قیمت خرید و فروش کنند. دلیل قیمت‌های منصافه این برنامه نیز همین حذف واسطه‌ها و کمیسیون بسیار کم بیدارز است.

برای معامله ارز دیجیتال در بیدارز در مرحله اول فروشنده نوع ارز دیجیتال و قیمت دلخواه خود برای فروش را در این سامانه ثبت می‌کند. سپس خریدار مبلغ ریالی پیشنهاد انتخابی خود را به حساب بیدارز واریز می‌کند. بعد از تایید تراکنش خریدار، ارز توسط فروشند به آدرس کیف پول دیجیتال خریدار منتقل می‌شود. در آخر نیز پس از تایید انتقال ارز به خریدار، مبلغ ریالی سپرده شده توسط خریدار نزد بیدارز، به حساب فروشنده واریز می‌شود. بدین ترتیب خریدار و فروشنده معامله‌ای امن و مطمئن و سریع را تجربه خواهند کرد. زیرا هر دو طرف معامله از قیمت خرید و فروش خود رضایت دارند، پرداخت مبلغ این معامله با واسطه‌گری بیدارز به عنوان حساب واسطه تضمین شده‌است و تمامی مراحل نام برده شده نیز با سرعتی بالا انجام می‌شوند.

علاوه بر معامله ارزهای دیجیتال این اپلیکیشن به روزترین مقاله‌های آموزشی و اخبار در حوزه بلاک‌چین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. همچنین فروشندگان و خریداران برای تعیین قیمت خرید و فروش خود می‌توانند در این برنامه قیمت لحظه‌ای ارزها را به همراه نمودار تغییرات آن در بازه‌های زمانی دلخواه مشاهده کنند.

امنیت برنامه نیز با ورود دو مرحله‌ای از طریق پیامک و قفل درون برنامه‌ای تامین می‌شود.

لازم به ذکر است که در وبسایت بیدارز این برنامه کاربران علاوه بر دسترسی به تمامی امکانات و قابلیت‌های اپلیکیشن، می‌توانند ارز خود را بدون احراز هویت با بهترین قیمت به بیدارز بفروشند. اگرچه در این حالت قیمت توسط خود بیدارز تعیین می‌شود، اما دیگر نیازی نیست کمیسیون پرداخت کنید و تسویه حساب نیز فوری پس از تایید تراکنش در شبکه انجام خواهد شد.

در انتها لازم است یادآوری کنیم که قبل از هرگونه معامله در بستر اینترنت از صحت اطلاعات درج شده در وبسایت یا اپلیکیشن ارائه دهنده خدمات، اطمینان حاصل کنید.

اطلاعات اپلیکیشن
تیم توسعه دهندهKaj-e Sabz-e kohan diar
زبانفارسی ,
هزینه استفادهرایگان
سیستم عاملandroid ,
محدودیت سنی راهنمای محدودیت سنی3+
ورژن اندروید مورد نیاز4.2 و بالاتر
حجم نسخه اندروید7.6
لینک دانلود نسخه اندروید لینک دانلود
امتیاز گوگل پلی4.5