• معرفی بابک بختیاری

  بابک بختیاری کارآفرین، موسس فروشگاه های زنجیره ای آیس پک و همچنین مدیرعامل شرکت آیس پک ایرانیان است. او متولد سال 1357 در شهر تهران است. امتیاز ثبت آیس پک متعلق به آقای بختیاری می‌باشد و نمونه ی خارجی ندارد.
 • تحصیلات

  او دبیرستان را در مدرسه‌ی موسی‌بن‌جعفر تمام کرد و با مدرک فوق دیپلم از دانشگاه فارغ التحصیل شد. اگر چه که تحصیلات دانشگاه را ادامه نداد اما هیچگاه مطالعاتش را در حوزه‌ی تجارت و سرمایه گذاری قطع نکرد.
 • میزان تجربه کاری

  بختیاری شغل های مختلفی را امتحان کرد. در نوجوانی با ورشکستگی پدرش بوفه ی مدرسه را مدیریت می کرد و با فروش خوراکی به همکلاسی هایش پول توجیبی خود را فراهم می‌کرد. با فروش لوازم خانه شان ماشینی خرید و مسافرکشی می‌کرد اما درآمدش کافی نبود و با فروش آن با همکاری یکی از دوستانش رستورانی را تاسیس کردند که کمتر از یک سال ورشکسته شدند. بعد از آن تصمیم گرفت کار ساده تری شروع کند که نیاز به سرمایه بالا نداشته باشد. به همین دلیل تصمیم گرفت بوفه ی مدرسه ای را اجاره کند و با سود مقبولی که به دست آورد آن را گسترش داد و بوفه ی 2 مدرسه ی دیگر را نیز اشاره کرد. اما با تعطیلی مدارس به مشکل خورد و به دنبال حرفه ی دیگری رفت. او شرکت و کارگاه تولید لوازم اداری را امتحان کرد و فروشگاه های زنجیره ای راه اندازی کرد که بتواند محصولاتش را بفروشد اما در آن نیز ناموفق بود و در آخر با ورشکست شدن مبلغ 300 میلیون بدهی به بار آورد و ناگزیر به علت وصول نکردن بدهی ها و چک هایش به زندان رفت. آیس پک از جایی شروع شد که بعد از آزادی از زندان بختیاری در سفری به چین دستگاه تولید ظرفی خاص(ظرف مخصوص آیس پک) را خریداری کرد. به دنبال خاطره ای از دوران کودکیش که بستنی را رقیق شده و به همراه اسمارتیس می خورد، شکل جدیدی از طعم و ظرف سرو بستنی ابداع کرد و بالاخره موفق شد. او با مشقت های فراوان مغازه ای در شمال تهران اجاره کرد و آیس پک کارش را آغاز کرد. با استقبال بی نظیری از آیس پک به سرعت شعبه ی دوم افتتاح شد. بعد از مدت 6 ماه تعداد نمایندگی های آیس پک به 106 عدد رسید و در مقایسه با مک دونالد و ... در دنیا رکورد دار شد.
 • جوایز و افتخارات

  در سال 86 جایزه‌ی کارآفرین برتر ملی را از آن خود کرد. دو سال بعد شرکت آیس پک ایرانیان در بین 100 برند برتر ایران قرار گرفت.
 • زمینه‌های سرمایه گذاری

  بختیاری در حوزه های مختلفی مانند رستوران داری و مبلمان سرمایه گذاری کرده است.
 • راه‌های ارتباطی

  Instagram: babakbakhtiari