سرمایه‌گذاری در بازار طلا یکی دیگر از روش‌های سرمایه گذاری است که نسبت به سایر بازارهای مالی کمتر به آن پرداخته می‌شود. بازر اولین اپلیکیشن سرمایه‌گذاری در طلای آب‌شده است که توسط مرکز معاملات و سرمایه‌گذاری طلای بازر ارائه شده است.

امکانات اپلیکیشن بازر

با اپلیکیشن بارز شما می‌توانید با حداقل مبلغ سرمایه‌گذاری یعنی 10 هزار تومان، در هر زمان و مکان به صورت آنی طلای آب‌شده معامله کنید و نگران حمل و یا نگهداری طلا به صورت فیزیکی نباشید. به علاوه این امکان برای شما وجود دارد، هر زمان که مجموع خرید شما به حداقل 30 گرم رسید، طلای آب‌شده خود را به همراه سودش در بسته‌بندی هولوگرام‌دار دریافت کنید.

انتقال طلا، امکان دیگری است که برای کاربران این برنامه فراهم شده‌است. شما می‌توانید به راحتی طلای آب‌شده خود را به حساب فرد دیگری واریز کنید. به آن دسته از مشتریان وفادار اپلیکیشن بازر که طلای خریداری شده‌ خود را به صورت سالانه در این مرکز معاملاتی پس‌انداز کنند، سالانه 5 درصد سود طلایی تعلق خواهد گرفت. به علاوه خریداران می‌توانند در درصدی از سود خرید و فروش دوستان و آشنایانشان که با کد معرف آن‌ها در این برنامه فعالیت می‌کنند، سهیم باشند.

تسویه مالی

تسویه مالی اپلیکیشن بازر با کاربران در دو مرحله انجام می‌شود. در مرحله اول کارشناسان پشتیبانی درخواست تسویه حساب کاربر را بررسی و تایید کرده و درخواست انتقال شبا به بانک را ارسال می‌کنند. مرحله دوم مربوط به روند انتقال بانکی (شبا) است که توسط بانک انجام می‌شود. بنابراین هنگام ارسال درخواست تسویه حساب مالی به بازر به روزهای کاری و تعطیل توجه نمایید. پول درخواست های ثبت شده در ساعت‌های کاری پس از 24 ساعت و درخواست های ثبت شده در شب‌ها و روزهای تعطیل، پس از 24 ساعت از آغاز اولین روز کاری به حساب معرفی شده کاربر واریز خواهد شد.

امنیت در اپلیکیشن بازر

به اعتقاد اپلیکیشن بازر مهم‌ترین سرمایه هر کسب و کاری اعتماد مشتریان است. اطلاعات مربوط به اینماد، سماندهی، کد شامد، گواهی کسب بازر در این لینک قابل مشاهده است. ما نیز توصیه می‌کنیم قبل از هرگونه سرمایه‌گذاری و فعالیت مالی در برنامه هایی که به این منظور طراحی شده‌اند، از صحت اطلاعات مندرج در برنامه یا وبسایت پشتیبان آن اطمینان حاصل کنید.

برای مشاهده و کسب اطلاعات بیشتر در مورد اپلیکیشن‌های مشابه می‌توانید به بخش آرشیو اپلیکیشن سایت سبزآبی در این لینک مراجعه کنید.

اطلاعات اپلیکیشن
تیم توسعه دهندهFAHMA
زبانفارسی ,
هزینه استفادهرایگان
سیستم عاملandroid , ios ,
محدودیت سنی راهنمای محدودیت سنی3+
ورژن اندروید مورد نیاز4.2 و بالاتر
حجم نسخه اندروید8.5
لینک دانلود نسخه اندروید لینک دانلود
امتیاز گوگل پلی4.2
حجم نسخه ios18.6
لینک دانلود نسخه ios لینک دانلود