معرفی نرم‌افزار الوبورس

نرم‌افزار الوبورس یک نرم‌افزار تحلیل‌گر بورس تحت ویندوز ارائه شده توسط شرکت سبد گردان آرمان اقتصاد و زیر نظر این شرکت است. الوبورس با استفاده از الگوریتم‌های پردازشی این امکان را برای کاربر فراهم می‌کند، تا فارغ از تخصص و تحصیلات و بدون محدودیت سنی به آسانی در بازار سرمایه ایران شامل بورس، آتی، طلا و … با موفقیت فعالیت کند.

این نرم‌افزار رابط کاربری ساده‌ای دارد که امکان استفاده از آن زا برای تمام افراد فراهم می‌کند. به علاوه الگوریتم‌های گوناگون به کار گرفته شده در طراحی این نرم‌افزار این قابلیت را دارند تا نرم‌افزار را بر اساس روحیه فرد شخصی‌سازی کنند. از جمله قابلیت‌ها متعدد این نرم‌افزار می‌توان به تعیین بهترین نقطه ورود به سهم براساس تشخیص زمان تشکیل صف خرید و فروش، شناسایی سیگنال‌های دروغین (fake)، بهترین نقاط حمایت و مقاومت اشاره کرد.

با نرم‌افزار الوبورس هنگامی که بازار آشفته و درگیر رفتارهای هیجانی معامله‌گران است، معامله امن‌تر و مطئن‌تری را تجربه خواهید کرد. این نرم‌افزار می‌تواند تشخیص دهد کل نقدینگی را روی یک سهم سرمایه‌گذاری کنید یا بخشی از آن را و بدین ترتیب شما را در مدیریت سرمایه‌تان یاری کند.

برخی از الگوریتم‌های استفاده شده در طراحی الوبورس عبارتند از:

الگوریتم P برای تشخیص مقاومت و حمایت ورود و خروج دقیق، الگوریتم Y برای خرید و فروش پله‌ای، تشخیص خطوط روند و شناسایی اهداف کوتاه مدت و میان مدت و بلند مدت، الگوریتم سه زمانه و الگوریتم نوسان‌گیری.

مراحل نصب و راه اندازی نرم‌افزار الوبورس و همچنین نحوه کار با آن به طور کامل در وبسایتی که برای پشتیبانی این نرم‌افزار طراحی شده‌است آموزش داده شده‌است. برای نصب این نرم‌افزار، به نرم‌افزارهای دیگری همچون مفید تریدر احتیاج دارید که می‌توانید آن‌ها را از اینجا دانلود کنید. در نهایت نیز اگر در نصب آن مشکلی داشتید می‌توانید برنامه Any Desk که لینک آن در وبسایت قرار داده شده‌است را نصب کنید و با پشتیبانی مجموعه تماس بگیرید. پشتیبان از طریق این برنامه به سیستم شما متصل شده و مشکل نصب را برطرف می‌کند.

برای استفاده از امکانات فراوان نرم‌افزار الوبورس لازم است اشتراک سالانه تهیه کنید. پس از پرداخت بین 1 تا 6 ساعت بعد اکانت شما فعال خواهد شد. با خرید اشتراک الوبورس علاوه بر امکانات نرم‌افزار، از خدمات پشتیبانی و مشاوره نیز بهره مند می‌شوید.
همچنین شما می‌توانید برای مشاهده و کسب اطلاعات بیشتر درباره اپلیکیشن‌ها و نرم‌افزارهای مشابه به بخش آرشیو نرم‌افزار سایت سبزآبی مراجعه کنید.

اطلاعات اپلیکیشن
تیم توسعه دهندهشرکت سبد گردان آرمان اقتصاد
زبانفارسی ,
هزینه استفادهپولی
سیستم عاملwindows ,
لینک دانلود نسخه ویندوز لینک دانلود