کارگزاری‌ها از نهادهایی هستند که سرمایه‌گذاران و معامله‌گران بیشترین ارتباط را با آن‌ها دارند و مناسب یا نامناسب بودن کیفیت خدمات آن‌ها در موفقیت معامله‌گران بسیار اهمیت دارد. کارگزاری آگاه در طول فعالیت خود تلاش کرده است با خدماتی بی‌نظیر همواره همراه خوبی برای مشتریان خود باشد. یکی از سایت‌های موفق، جامع و جذاب برای آموزش کامل سرمایه‌گذاری و همچنین کسب اطلاعات پیرامون بازار سهام و سرمایه سایت کارگزاری آگاه است.

خدمات سایت کارگزاری آگاه برای مشتریان

  • معاملات اوراق بهادار (معاملات آنلاین و موبایل تریدینگ)
  • تخفیف کارمزد معاملات سهام و آتی سکه
  • وام قرض‌الحسنه جهت انجام معاملات سهام
  • بسته‌های اعتباری معاملاتی
  • تخفیف در بسته‌های مشاوره‌ای-تحلیلی
  • مسابقات آموزشی با جوایز نقدی
  • کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی حضوری
  • معاملات بازار آتی سکه و بورس کالا
  • صندوق‌های سرمایه‌گذاری

همانند سایت کارگزاری مفید که پیشتر در این لینک به توضیح آن پرداختیم سایت آگاه نیز دارای بخشی به نام باشگاه مشتریان است که از جذاب‌ترین ویژگی‌های این مجموعه است. در این باشگاه کاربران با توجه به میزان فعالیت و امتیازهایی که با انجام معاملات، شرکت در مسابقات، فعالیت‌های روزانه در باشگاه و… به دست می‌آورند سطح کاربری خود را پیشرفت داده و با توجه به امتیازهای به دست آمده می‌توانند از امکانات سایت نظیر دوره‌های آموزشی، خدمات مشاوره، تخفیف در میزان کارمزد کارگزاری در انجام معاملات و… بهره‌مند شوند. از ویژگی‌های جذاب این باشگاه نام گذاری سطوح کاربران به ترتیب ارتفاع قله‌های کشور عزیزمان است. بنابرین یک کاربر در شروع فعالیت در باشگاه در سطح قله‌ی بیستون و به تدریج و با فعالیت و کسب امتیاز به سطح بلندترین قله ایران یعنی دماوند می‌رسد. این کار یک شبیه‌سازی فوق‌العاده جذاب است که خود به خود باعث افزایش اعتماد به نفس کاربران و ایجاد انگیزه برای صعود به قله‌های موفقیت خود در زمینه‌ی سرمایه‌گذاری می‌شود.

بنابرین با مراجعه به سایت کارگزاری آگاه و ثبت نام در آن هم می‌توانید به صورت رایگان کدبورسی دریافت کنید و هم از امکانات بی‌شمار این سایت برای معاملات و آموزش سرمایه‌گذاری بهره‌مند شوید. لینک وبسایت این کارگزاری در جدول زیر در اختیار شما قرار گرفته است.

برای آشنایی با کارگزاری‌های بیشتر در بازار بورس و سرمایه بازدید از صفحه‌ی دایرکتوری سایت سبزآبی کمک شایانی خواهد کرد.

اطلاعات سایت
حوزه فعالیتبورس و بازارهای مالی
رتبه الکسا680
آدرس سایتhttps://agah.com/
دسترسی زبانیفارسی ,
نوع کاربریآموزشی , فروشگاهی ,
خدمات قابل ارائهپشتیبانی آنلاین , تالار گفتگو ,