چنانچه هر یک از کتاب‌های نوشته شده در زمینه موفقیت مالی و ثروت را مطالعه کرده باشید بی شک متوجه یک نقطه اشتراک در بین آن‌ها شده‌اید و آن هم یک موضوع در ظاهر ساده اما بی نهایت مهم و تاثیرگذار یعنی مدیریت درآمد و هزینه است. برای مثال در کتاب ثروتمندترین مرد بابل آمده است که ده درصد از درآمد خود را قبل از هرگونه هزینه‌ای پس انداز کنید. اما این امر ممکن نیست مگر اینکه شما صورت حساب جزییات هزینه‌ها و درآمد خود را داشته باشید. برای این منظور یعنی ثبت میزان درآمد و هزینه‌ها در بخش‌های مختلف زندگی اعم از هزینه‌های مهم یا ولخرجی‌ها یا درآمدهای فعال یا غیرفعال، اپلیکیشن‌ها و نرم‌افزارهای متعددی نوشته شده است. یکی از این اپلیکیشن‌های بسیار کاربردی برای مدیریت مالی شخصی، اپلیکیشن حسابداری پارمیس است.

اپلیکیشن حسابداری پارمیس همراه یکی از نرم‌افزارهای مجموعه محصولات موبایل شرکت فناوری اطلاعات پارمیس است؛ که در طراحی آن علاوه بر سادگی و کارایی، رعایت استاندارهای حسابداری، نیز فراموش نشده است. شرکت فناوری اطلاعات پارمیس از تولیدکنندگان موفق نرم‌افزارهای جامع حسابداری و مالی برای مصارف مختلف فروشگاهی، شرکتی، تولیدی و خدماتی است.

مزیت‌های اپلیکیشن حسابداری پارمیس

با اپلیکیشن حسابداری پارمیس همه چیز در دستان شماست و هر آنچه را که برای مدیریت مالی خود و خانواده‌تان نیاز دارید یک‌جا در اختیار خواهید داشت. پارمیس اپلیکیشنی رایگان است که با پوشش دادن جزیی‌ترین منابع درآمد یا هزینه که ممکن در زندگی روزمزه با آن مواجه شوید و همچنین در اختیار گذاشتن ابزار ثبت دقیق اطلاعات مهم مالی مانند موعد پرداخت چک، قسط، بستانکاری و بدهکاری ذهن شما را از نگرانی و دغدغه نسبت موضوع‌های مهم یا پیش پا افتاده مالیتان رها می‌کند.

بدیهی است که همواره می‌توان از روش‌های سنتی ثبت اطلاعات در دفترهای حسابداری یا حتی خیلی ساده‌تر در دفترچه یادداشت استفاده کرد؛ اما آن چیزی که استفاده از اپلیکیشن‌ها و نرم‌افزارهای مدیریت مالی را توجیه و پرطرفدار می‌کند، گزارش‌های کاربردی و مفیدی است که این اپلیکیشن‌ها بر اساس اطلاعات ورودی در اختیارتان قرار می‌دهند. شما با اپلیکیشن پارمیس به گزارش‌های کاملی از جمله نمودار توزیع هزینه‌ها در بخش‌های گوناگون و یا محل تامین آن‌ها از منابع مالی مختلف، دسترسی خواهید داشت که این امر به شما در مدیریت مالیتان کمک خواهید کرد. همچنین در این اپلیکیشن می‌توانید برای هریک از اعضای خانواده‌تان که به نحوی با آن‌ها بده بستان مالی دارید بخشی را تعریف کنید و اطلاعات هریک را به تفکیک داشته باشید: برای مثال پول تو جیبی بچه‌ها، هزینه سرویس مدرسه و …

در کنار همه این امکانات فنی، مزیت دیگر پارمیس سادگی آن است که استفاده از آن را برای همه افراد حتی بدون اطلاعات و دانش تخصصی حسابداری آسان و به دور از پیچیدگی می‌کند.

سایر قابلیت‌ها و امکانات متنوع و منحصر به فرد اپلیکیشن حسابداری پارمیس می‌توانید در این بخش محصولات و خدمات شرکت فناوری اطلاعات پارمیس مشاهده کنید.

پشتیبانی حرفه‌ای و کامل اپلیکیشن پارمیس

با وجود طراحی کاربرپسند و سادگی این اپلیکیشن، تیم توسعه دهنده پارمیس به این سادگی بسنده نکرده و برای کار با بخش‌های مختلف اپلیکیشن مقاله‌هایی را تهیه کرده است که در آ‌ن‌ها نه تنها از نظر فنی و عملی کار با اپلیکیشن را توضیح داده است بلکه از تشریح مفهوم مورد نظر نیز غافل نشده‌است. بنابراین اگر هنگام کار با پارمیس با سوال یا مشکلی مواجه شدید اطمینان داشته باشید که پاسخ سوالتان را به راحتی در وبسایت اپلیکیشن حسابداری پارمیس خواهید یافت.

بنابراین به طور کلی به عنوان یک تجربه شخصی استفاده از اپلیکیشن حسابداری پارمیس همراه را به عنوان یک انتخاب مطمین به شما معرفی می‌کنم. به علاوه اگر علاقه‌مند به آشنایی و مطالعه روش‌ها و قوانین مدیریت مالی شخصی هستید، پیشنهاد می‌کنیم کتاب چرا این‌ها را در مدرسه یادم ندادند؟ را بخوانید. توضیح مختصری از مباحث مطرح شده در این کتاب و فهرست عناوین آن را در دایرکتوری کتاب سبزآبی مشاهده کنید.

اطلاعات اپلیکیشن
تیم توسعه دهندهشرکت فناوری اطلاعات پارمیس
زبانفارسی ,
هزینه استفادهرایگان
سیستم عاملandroid , ios ,
محدودیت سنی راهنمای محدودیت سنی3+
ورژن اندروید مورد نیاز4.2 و بالاتر
حجم نسخه اندروید9.5
لینک دانلود نسخه اندروید لینک دانلود
ورژن ios مورد نیازiOS 8.0
امتیاز گوگل پلی4.6
حجم نسخه ios12.28
لینک دانلود نسخه ios لینک دانلود