معرفی

این روزها به دلیل کمبود وقت و به منظور استفاده بهینه از زمان‌های مرده، کتاب‌های صوتی و پادکست‌ها بسیار رواج یافته‌اند. اپلیکیشن abcBourse با طراحی یک استدیوی صوتی این امکان را برای علاقه‌مندان به بورس ایران فراهم کرده است که تحلیل بنیادی و تکنیکال را از پایه تا پیشرفته آموزش ببینند. به این ترتیب شما می‌توانید در زمان‌های مرده‌تان مانند صف انتظار بانک، مترو، در حین انجام کارهای سطحی به مطالب آموزشی گوش دهید.

خدمات متنوع اپلیکیشن abcBourse

درکنار این استودیو آموزشی، شما به اطلاعات بازار سرمایه ایران نیز دسترسی خواهید داشت. ارائه نمودار قیمتی و اطلاعات بنیادی سهام در این برنامه، دنیای واقعی مطالب آموزش داده شده را در معرض دید شما می‌گذارد.

سود نقدی مجامع (DPS) و نحوه پرداخت آن، نمودار سود خالص شرکت‌ها و سود هر سهم شرکت‌ها در ده سال گذشته از اطلاعات کاربردی‌ دیگری است که در این اپلیکیشن در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

مطالعه زندگی‌نامه بزرگان هر حوزه‌ای برای علاقه‌مندان بسیار الهام‌ بخش بوده و آن‌ها را با رویکردهای حرفه‌ای این بزرگان آشنا می‌کند. در  اپلیکیشن abcBourse زندگی‌نامه بزرگان مالی جهان برای آشنایی کاربران با افراد تاثیرگذار در دنیای مالی گردآوری شده‌است.

خرید سهام عرضه‌ اولیه‌ها معمولا خریدهایی با ریسک بسیار کم هستند و شما با احتمال بسیار زیادی در این معامله‌ها سود خواهید کرد. اپلیکیشن abcBourse یک روز قبل، عرضه اولیه‌ها را به اطلاع شما می‌رساند. با این اپلیکیشن علاوه بر سودی که از خرید عرضه اولیه‌ها عایدتان می‌شود، سودهای شگفت‌انگیز بورس را هم که abcBourse معرفی می‌کند از دست نخواهید داد.

لازم به ذکر است که شما می‌توانید اطلاعات جانبی و اخبار بورس را در کانال تلگرام این مجموعه دنبال کنید. در سایت abcBourse هم علاوه بر مطالب آموزشی، صنایع و گروه‌های بورسی بازار سرمایه ایران معرفی شده‌اند. کتابخانه مجازی بورس نیز امکان دیگری ‌است که در اختیار کاربران سایت قرار داده شده‌است. دز این کتابخانه صدها عنوان کتاب و جزوه آموزشی از اساتید مالی در درسترس علاقه‌مندان است.

اگر هنوز برای فعالیت در بازار بورس ایران اقدام نکرده‌اید و کد بورسی ندارید، می‌توانید در این سایت نحوه دریافت کد بورسی را قدم به قدم یاد بگیرید. در صورتی‌که کد بورسی خود را از طریق این سایت بگیرید در کانال آموزشی و سیگنال‌دهی VIP این مجموعه عضو خواهید شد و برای استفاده از خدمات سایت تخفیف‌های ویژه‌ای دریافت خواهید کرد.

اطلاعات اپلیکیشن
تیم توسعه دهندهSoft Systems LLC
زبانفارسی ,
هزینه استفادهرایگان
سیستم عاملandroid ,
محدودیت سنی راهنمای محدودیت سنی3+
ورژن اندروید مورد نیاز4.4 و بالاتر
حجم نسخه اندروید7.8
لینک دانلود نسخه اندروید لینک دانلود
امتیاز گوگل پلی4.4