معرفی

کتاب هفت راز موفقیت مالی اثر مت موریس  شکل 7 استراتژی خاص را نشان می‌دهد که به نویسنده اجازه داده است که از زندگی در خیابان، حمام کردن در حمام پمپ بنزین‌ها و قرض حدود 30 هزار دلار خارج شود و در 29 سالگی به یک میلیونر مستقل تبدیل شود.

این کتاب به طور چشمگیری با هر آنچه که تا به حال خوانده اید متفاوت است. زیرا این استراتژی‌ها صرفنظر از شرکتی که کار می‌کنید یا محصولی که می‌فروشید کارآیی دارند. این کتاب نه تنها شامل استراتژی‌هایی است که هم اکنون می‌توانید در تجارت خود پیاده کنید بلکه مهم‌تر از آن شامل تفکری است که به شما این امکان را می‌دهد موفقیتی را که جستجو می‌کنید و به دنبال آن هستید در خود ایجاد کنید.

کتاب هفت راز موفقیت مالی شامل تجربیات و استراتژی‌های موفق مت موریس است و نشان می‌دهد که او چطور توانسته است یک سازمان فروش مستقیم را تاسیس کند، جاییکه بیش از یک میلیون مشتری، بیش از 2 میلیارد دلار فروش و بیش از 50 میلیون دلار درآمد در سازمان‌های بازاریابی خود ایجاد کرده است.

مت موریس نویسنده‌ی کتاب هفت راز موفقیت مالی، در 18 سالگی به عنوان یک کارآفرین در حوزه‌ی ساخت سریال شروع به کار کرد. از آن زمان حدود 2 میلیارد دلار از طریق سازمان‌های فروش خود با بیش از یک میلیون مشتری در سراسر جهان درآمد کسب کرده است. او به عنوان یک میلیونر خودساخته و یکی از برترین کارشناسان بازاریابی اینترنتی و شبکه‌ای در رادیو و تلوزیون در سطح بین الملل شناخته شد.

فهرست کتاب هفت راز موفقیت مالی

مقدمه: تنها تفاوت بین من و شما
فصل 1: کلید پیروزی
فصل 2: متخصص شدن
فصل 3: برنامۀ بازی هفت رقمی
فصل 4: لازمۀ موفقیت بزرگ
فصل 5: قوانین رهبری
فصل 6: رؤیاهایتان را بسازید
فصل 7: صفت اصلی هفت رقمی
افکار نهایی

دسترسی

نسخه‌ی الکترونیکی هفت راز موفقیت مالی در طاقچه و کتابراه موجود است. اگر تمایل دارید با محصولات و مسیر فکری مت مورییس بیشتر آشنا شوید می‌توانید از وب سایت شخصی او بهره ببرید،  همچنین برای  مطالعه‌ی کتاب‌های مشابه بازدید از صفحه‌ی دایرکتوری کتاب را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

اطلاعات کتاب
نویسندهمت موریس
تعداد چاپاول
تاریخ انتشار2020
سطح بندیrate1
سبکتحلیلی
تعداد صفحات168
ناشرطاهریان