معرفی پادکست 10 صبح

آقای امید اخوان و میثم زرگرپور،  از مشاوران سرمایه گذاری، مدیریت و توسعه کسب‌و‌کار کشور، دو دوست قدیمی و علاقمند به حوزه‌ی استارت‌آپ و کسب‌و‌کار، پادکست 10 صبح را جایی برای مباحثه، گفتگو، بیان نظرات و تجربیات بدست آمده از چندین سال فعالیت در شرکت‌های بزرگ، قرار داده‌اند. آن‌ها فعالیت خود را از سال 1396 شروع کرده‌اند و در حال حاضر با انتشار بیش از 100 اپیزود، محبوبیت زیادی در بین مخاطبان خود بدست آورده‌اند و پادکست 10 صبح به پرمخاطب‌ترین محتوای صوتی در این حوزه تبدیل شده است.  موضوعاتی که در این پادکست به آن‌ها پرداخته شده است عبارتند از: رشد و توسعه کسب‌و‌کار، استارت‌آپ و راه‌اندازی آن، مهارت‌های لازم، مصاحبه با مدیرعاملان شرکت‌ها و استارت‌آپ‌های بزرگ و موفقی مانند اسنپ، دیجیکالا، علی بابا، فناپ، الوپیک و…

اعضای تیم این پادکست با هدف رشد دانش مدیریتی، افزایش مهارت در توسعه و کارآفرینی و در نتیجه توسعه‌ی کسب و کارها در کشور عزیزمان ایران تصمیم دارند تا در آینده‌ای نزدیک این محتوای صوتی به یک مرجع قدرتمند و جامع برای تحولی در زندگی حرفه‌ای افراد باشد.

با اینکه میزبانان این پادکست مدعی‌اند که 10 صبح یک محتوای آموزشی  و یا حتی جایی برای نتیجه‌گیری نیست، اما  دنبال کردن آن سطح دانش شما در حوزه‌ی کسب‌و‌کار، مدیریت و کارآفرینی را بالا برده و از آخرین تغییرات این حوزه مطلع خواهید شد. همچنین با عضویت در خبرنامه وبسایت     آن‌ها صبح می‌توانید از آخرین اخبار و موارد تکمیلی مربوط به پادکست مطلع شوید.

دسترسی

علاوه بر کست‌باگس در شنوتو، گوگل پادکست و اپل پادکست نیز می‌توانید پادکست 10 صبح را بشنوید. نکات تکمیلی، تمامی اپیزودها، رویدادها و تازه‌ترین اخبار رو می‌توانید از وب سایت آن  دنبال کنید. علاوه بر آن  شبکه‌های اینستاگرام و توئیتر  آن‌ها نیز برای علاقمندان به این پادکست به روز رسانی می‌شود. اگر به دنبال محتواهای صوتی مشابه هستید بازدید از صفحه‌ی دایرکتوری پادکست سبزآبی را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

اطلاعات پادکست
سال انتشار2017
دوره انتشار7 روز
مدت زمان هر اپیزود50 دقیقه
نوع پادکستپادکست با دو میزبان , پادکست مصاحبه ای
تعداد اپیزودبیشتر از 100 اپیزود
لینک پادکستپادکست 10 صبح