سایت ۱۰ درصد به آموزش سرمایه گذاری در بورس می‌پردازد و هدف آن افزایش اطلاعات سرمایه‌گذاران است به نحوی که خود بتوانند به دور از هیاهو و هیجانات معمول بازار سهام، موقعیت‌های مناسب برای سرمایه‌گذاری را شناسایی کنند. این سایت همچنین موقعیت‌های کم ریسک برای سرمایه گذاری را نیز به رایگان در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این مجموعه تلاش داشته که تحلیل‌های منتشر شده در آن حداقل توانایی کسب بازدهی حداقل ۱۰ درصدی را داشته باشند.

تا پیش از سال ۹۹ که سازمان فرابورس فعالیت‌های تحلیلی در فضای مجازی در خصوص تحلیل اوراق بهادار و بازار بورس را ممنوع اعلام نکرده بود ،سایت ۱۰ درصد به تحلیل سهام‌های موجود و انتشار سیگنال خرید و فروش به صورت رایگان می‌پرداخت. اما پس از این اطلاعیه و به وجود آمدن منع قانونی،‌ انتشار تحلیل و سیگنال‌دهی در این سایت متوقف شده است.

موضوعات بسته‌های آموزشی سایت ۱۰ درصد:

  • تحلیل سهام و شناخت موقعیت‌های مناسب برای سرمایه‌گذاری
  • آموزش تابلوخوانی
  • آموزش تحلیل بنیادی
  • ‌آموزش تحلیل تکنیکال

البته این بسته‌های آموزشی رایگان نیستند اما شما می‌توانید ویدیوهای نمونه‌ای را برای آشنایی با نحوه آموزش و انتخاب در سایت ملاحظه کنید. مطالب تدریس شده در این بسته ی ویدیویی ۵۰۰ دقیقه ای شامل آموزش تابلوخوانی، آموزش تحلیل بنیادی و آموزش تحلیل تکنیکال می‌شود. یکی از نکات مثبت این سایت اختصاص بخشی از درآمد به انجام کارهای نیک است. در فواصل زمانی معین نیز به صورت مستند گزارشی از این امور در وبسایت قرار داده می‌شود تا مخاطبین در جریان آن قرار بگیرند. این امر بسیار پسندیده و جالب است و اگر تمایل به همکاری در این زمینه دارید می‌توانید به این سایت که لینک آن در جدول زیر قرار داده شده است، مراجعه کنید.

همچنین شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و جستجوی سایت‌های مشابه با این سایت به بخش آرشیو سایت سبزآبی در این لینک مراجعه کنید.

اطلاعات سایت
حوزه فعالیتبورس و بازارهای مالی
رتبه الکسا201666
آدرس سایتhttp://10darsad.ir/
دسترسی زبانیفارسی ,
نوع کاربریآموزشی , فروشگاهی ,
خدمات قابل ارائهتالار گفتگو ,