معرفی 

سایت ره‌آورد 365 یک وبسایت اطلاعاتی، خبری و آموزشی در حوزه‌ی بازار بورس و فرابورس ایران است. این سایت  امکانات بسیاری از قیبل تالار گفتگو و توئیت‌های لحظه‌ای برای هر نماد، آموزش انواع تحلیل‌ها به طور رایگان، تازه‌ترین اخبار بازار بورس و… داراست. از این رو برای تازه واردان به این حوزه بسیار مفید است. سایت ره‌آورد 365 همچنین به متخصصین در این حوزه این امکان را می‌‌دهد که با عضویت در این سایت دانش و اطلاعات خود را در اختیار دیگر مخطبان قرار دهند و شناخته شوند.

امکانات سایت ره‌آورد 365:

نقشه بازار: مخاطبان می‌توانند در این قسمت نقشه  بازار را در بازه‌های زمانی مختلف با توجه به نیازشان در گروه‌ها و صنایع مختلف مشاهده کنند.

دیده بان: در قسمت دیده بان می‌توانید نمادهای مورد نظر خود را به سبدتان اضافه کرده تا با رصدشان بتوانید راحت تر برای خرید یا فروششان تصمیم بگیرید.

گفت و گو: این قسمت تالار گفت‌و‌گو در سایت است که تمامی افراد می‌تواند با عضویت در آن نظرات خود را درباره‌ی نمادها به اشتراک بگذارند. این قسمت برای افراد تازه وارد از این جهت که می‌توانند با اقبال عمومی یک سهم آشنا شوند و راحت‌تر تصمیم بگیرند، بسیار مناسب است.

تقویم: اگر به دنبال دانستن تاریخ اتفاقات مهم شرکت‌ها مانند برگزاری مجامع و جلسات مهم ، این بخش که اخیرا به سایت ره‌آورد 365 اضافه شده، به شما کمک زیادی خواهد کرد.

فیلتر: سایت ره‌آورد 365 این بخش را فراهم کرده تا با استفاده از ابزارهای فیلترینگ، خیلی سریعتر به اطلاعات نمادها دسترسی پیدا کرده و مسیر تحلیل و تصمیم گیری برای مخاطب هموارتر باشد. از انواع فیلترها می‌توان به فیلتر نمادهای منفی، فیلتر ورود و خروج نقدینگی، صف خرید و فروش، حجم معاملات و… اشاره کرد.

آموزش: در این قسمت ویدئوهای آموزشی مختلف برای هر دو تحلیل تکنیکال و بنیادی به طور رایگان در دسترس عموم قرار گرفته است.

گزارشات: این بخش شامل 3 قسمت است. اخبار و اطلاعیه‌ها که اطلاعات لحظه‌ای و به روز بازار بورس و نمادها را در اختیار می‌گذارد و همچنین بخش بولتن که سیگنال‌های روز ورود به صنایع مختلف، اطلاعات مشکوک نمادها و گزارشات مفیدی که برای تحلیل نیاز است، در دسترس است.

دسترسی به اپلیکیشن سایت

در صفحه اصلی سایت، هر روز یک ویدئو آموزشی زنده که شامل اخبار همان روز بورس یا آموزش مباحث مختلف سرمایه گذاری و پاسخگویی به سوالات مخاطبان است، در دسترس است. همانند سایت سهام یاب، سایت ره‌آورد 365  برای تازه واردان به بورس، بسیار مفید است. همچنین اپلیکیشن نیز با همین نام برای سیستم عامل اندروید در کافه بازار و گوگل پلی و نسخه‌ی آیفون در اپ استور در دسترس می‌باشد.

اطلاعات سایت
حوزه فعالیتبورس و سرمایه گذاری
رتبه الکسا940
آدرس سایتhttps://rahavard365.com/
دسترسی زبانیفارسی ,
نوع کاربریآموزشی , خبری ,
خدمات قابل ارائهتالار گفتگو ,