معرفی سایت تجارت فردا

شرکت دنیای اقتصاد تابان یک سازمان رسانه‌ای در ایران است که روزنامه‌ی دنیای اقتصاد و هفته نامه تجارت فردا از زیرمجموعه‌های آن می‌باشد. گروه خبری تجارت فردا در تلاش است بدون هیچگونه جهت گیری سیاسی و اجتماعی، در کمال صحت آخرین اخبار و تازه های اقتصادی ایران و جهان را در اختیار مخاطبان قرار دهد. اگر به دنبال جدیدترین رخدادها در اقتصاد بین الملل، آمریکا، اروپا، ایران و خاورمیانه، اخبار بازارهای مالی، اقتصاد سیاسی و اجتماعی، تازه‌های سرمایه گذاری، کشاورزی و صنعت، علم و تکنولوژی هستید، سایت تجارت فردا  دسته‌بندی مناسبی در صفحه اول فراهم آورده است. از ویژگی‌های بارز این هفته‌نامه می‌توان به طراحی‌های زیبای روی جلد اشاره کرد که جذابیت‌های بصری بالایی برای خوانندگان به همراه دارد، همچنین در صفحه‌ی اصلی سایت مصاحبه با کارشناسان و مقالات تخصصی توجهشان را جلب می‌کند. هفته‌نامه تجارت فردا در 6 بخش خبرنامه، اقتصاد ایران، پرونده ویژه، بازارها، اقتصاد اجتماعی و کافه اقتصاد دسته بندی شده است. در بخش خبرنامه به آخرین رویدادهای سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و  بین الملل پرداخته می‌شود. در بخش دوم گزارش تحلیل‌ها، مخاطرات اقتصادی ، نرخ ارز، دغدغه‌های روز اقتصادی شرح داده می‌شود.  تغییرات  نرخ ارز، بورس، طلا و سکه در گذر زمان  به شکل نموداری در بخش چهارم نمایش داده می‌شود. در بخش پنجم  عوامل اجتماعی تاثیرگذار بر اقتصاد مانند مهاجرت نخبگان، مسئله‌ی فقر، محیط  زیست و…  بررسی می‌شوند.

با تغییرات سریع دنیا و وارد شدن به عصر تکنولوژی نسخه‌های دیجیتال جایگزین نسخه‌های چاپی شده‌اند، از این رو تجارت فردا نیز این امکان را برای مخاطبان فراهم کرده تا نسخه‌های دیجیتال روزنامه‌ها را به راحتی از بخش اشتراک نسخه دیجیتال سایت تهیه کنند.

دسترسی

گروه خبری تجارت فردا در اینستاگرام و تلگرام نیز حضوری فعال دارد. جهت آشنایی با سایت‌های خبری بیشتر در این حوزه بازدید از صفحه‌ی دایرکتوری سایت سبزآبی را از دست ندهید.

اطلاعات سایت
حوزه فعالیتاخبار اقتصادی
رتبه الکسا159338
آدرس سایتhttp://www.tejaratefarda.com/
دسترسی زبانیفارسی ,
نوع کاربریخبری ,
خدمات قابل ارائهپشتیبانی آنلاین ,